Ilmaprognoos Užinkalns 8. nov 2026
Ilmaprognoos — Užinkalns, pühapäev, 8. nov 2026: osaliselt pilves, temperatuur 3 °C kuni 7 °C.
Sademete tõenäosus 29%. Tuul kuni 2.69 m/s (iilid 7.69 m/s). Õhuniiskus 66–94%, õhurõhk 767–770 mm Hg, UV-indeks kuni 3.
Päikesetõus 07:33
Päikeseloojang 16:17
Päikeseloojang 16:17
Noorkuu0% valgustatud
Kuutõus 06:46 · Kuuloojang 15:15
Kuutõus 06:46 · Kuuloojang 15:15
Graafik
Tabel
P, 8. november 2026
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 17% | 29% | 91% | 767 mm Hg | W 279° 2.11 (5.92) m/s | 0 |
| 01:00 | Vine | 3 °C | 24% | 39% | 94% | 767 mm Hg | WNW 285° 1.89 (2.69) m/s | 0 |
| 02:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 3 °C | 27% (0.01 mm/h) | 84% | 89% | 768 mm Hg | WNW 283° 2.69 (7.69) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilves | 3 °C | 28% | 86% | 93% | 767 mm Hg | WNW 293° 1.19 (1.33) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 3 °C | 29% | 98% | 90% | 767 mm Hg | WNW 296° 1 (1.03) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 4 °C | 28% | 99% | 87% | 768 mm Hg | W 274° 2.19 (5.19) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 4 °C | 25% | 91% | 85% | 767 mm Hg | W 269° 1.31 (5.31) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilves | 4 °C | 19% | 71% | 83% | 767 mm Hg | W 270° 1.39 (1.42) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilves | 4 °C | 23% | 77% | 86% | 768 mm Hg | W 272° 2.19 (7.19) m/s | 0 |
| 09:00 | Päikesepaisteline | 4 °C | 11% | 16% | 80% | 767 mm Hg | W 278° 1.31 (1.72) m/s | 0.1 |
| 10:00 | Päikesepaisteline | 5 °C | 8% | 5% | 75% | 767 mm Hg | WNW 282° 1.69 (3.81) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 6 °C | 18% (0.03 mm/h) | 62% | 78% | 769 mm Hg | W 271° 2.5 (3.64) m/s | 0.5 |
| 12:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 6% | 5% | 68% | 767 mm Hg | W 272° 2.5 (3.64) m/s | 0.7 |
| 13:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 5% | 7% | 66% | 767 mm Hg | W 274° 2.39 (3.11) m/s | 0.5 |
| 14:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 6 °C | 16% (0.01 mm/h) | 64% | 76% | 769 mm Hg | W 267° 2.69 (3.42) m/s | 0.2 |
| 15:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 9% | 30% | 71% | 767 mm Hg | W 269° 1.89 (3.69) m/s | 3 |
| 16:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 12% | 27% | 80% | 767 mm Hg | WSW 256° 1.81 (1.83) m/s | 2 |
| 17:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 19% | 57% | 86% | 770 mm Hg | WSW 257° 2.19 (2.83) m/s | 0 |
| 18:00 | Osaliselt pilves | 3 °C | 17% | 34% | 89% | 768 mm Hg | W 261° 1.69 (1.69) m/s | 0 |
| 19:00 | Osaliselt pilves | 3 °C | 20% | 54% | 89% | 768 mm Hg | W 259° 1.69 (1.72) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilves | 4 °C | 23% | 80% | 86% | 770 mm Hg | WSW 253° 1.69 (6.69) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilves | 3 °C | 24% | 80% | 87% | 768 mm Hg | WSW 254° 1.5 (1.61) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 3 °C | 24% | 88% | 84% | 768 mm Hg | WSW 252° 1.39 (1.61) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 3 °C | 25% | 95% | 84% | 770 mm Hg | SW 236° 1.61 (1.81) m/s | 0 |
P, 8. november 2026
Užinkalns kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.