Ilmaprognoos Užinkalns 8. sept 2026
Ilmaprognoos Užinkalns teisipäev 8. sept 2026: pilvine, temperatuur 12 °C kuni 19 °C.
Sademete tõenäosus 38%. Tuul kuni 3.19 m/s (iilid 9.81 m/s). Õhuniiskus 60–96%, õhurõhk 761–765 mm Hg, UV-indeks kuni 2.7.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 06:30
Päikeseloojang 19:48
Päikeseloojang 19:48
Kahanev sirp6% valgustatud
Kuutõus 01:33 · Kuuloojang 18:56
Kuutõus 01:33 · Kuuloojang 18:56
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vine | 12 °C | 38% | 100% | 95% | 765 mm Hg | W 259° 1.89 (3.64) m/s | 0 |
| 01:00 | Vine | 13 °C | 38% | 100% | 96% | 764 mm Hg | WSW 249° 1.89 (3.42) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | 13 °C | 32% | 100% | 93% | 764 mm Hg | WSW 241° 1.81 (4) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 13 °C | 30% | 100% | 91% | 764 mm Hg | WSW 254° 1.89 (6) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 13 °C | 30% | 100% | 91% | 764 mm Hg | WSW 246° 1.69 (4.81) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 12 °C | 31% | 100% | 91% | 764 mm Hg | WSW 244° 1.81 (5) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 12 °C | 31% | 100% | 92% | 764 mm Hg | SW 235° 1.69 (4.61) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 12 °C | 32% | 100% | 93% | 764 mm Hg | SW 225° 1.69 (4.69) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 13 °C | 31% | 100% | 92% | 764 mm Hg | SSW 206° 1.61 (4.11) m/s | 0.1 |
| 09:00 | Pilvine | 13 °C | 29% | 100% | 89% | 764 mm Hg | SW 215° 2.11 (3.81) m/s | 0.4 |
| 10:00 | Pilvine | 14 °C | 27% | 100% | 86% | 764 mm Hg | SW 228° 2.11 (3.5) m/s | 0.8 |
| 11:00 | Pilvine | 15 °C | 23% | 94% | 81% | 764 mm Hg | SW 229° 2.19 (3.61) m/s | 1.5 |
| 12:00 | Pilvine | 16 °C | 19% | 96% | 73% | 764 mm Hg | SW 227° 2.69 (4.11) m/s | 2.1 |
| 13:00 | Pilvine | 17 °C | 17% | 99% | 68% | 764 mm Hg | SW 219° 2.89 (4.5) m/s | 2.7 |
| 14:00 | Pilvine | 18 °C | 16% | 100% | 64% | 763 mm Hg | SSW 211° 3.11 (4.89) m/s | 2.7 |
| 15:00 | Pilvine | 19 °C | 14% | 100% | 60% | 762 mm Hg | SSW 211° 3.11 (5.22) m/s | 2.5 |
| 16:00 | Pilvine | 19 °C | 14% | 100% | 60% | 762 mm Hg | SW 216° 3.19 (5.33) m/s | 1.6 |
| 17:00 | Pilvine | 19 °C | 16% | 100% | 65% | 761 mm Hg | SW 214° 2.5 (5.36) m/s | 0.8 |
| 18:00 | Pilvine | 19 °C | 18% | 100% | 69% | 761 mm Hg | SSW 198° 2.19 (5.14) m/s | 0.3 |
| 19:00 | Pilves | 18 °C | 20% | 85% | 78% | 761 mm Hg | S 188° 1.89 (2.81) m/s | 0.1 |
| 20:00 | Pilvine | 16 °C | 28% | 100% | 87% | 761 mm Hg | S 171° 2.31 (4.42) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 16 °C | 28% | 100% | 87% | 761 mm Hg | SSE 163° 2.81 (8.25) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 15 °C | 29% | 100% | 88% | 761 mm Hg | SSE 166° 2.61 (8.94) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 15 °C | 28% | 100% | 87% | 761 mm Hg | SSE 162° 3.11 (9.81) m/s | 0 |
Užinkalns kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.