Ilmaprognoos Užinkalns 6. nov 2026
Ilmaprognoos — Užinkalns, reede, 6. nov 2026: päikesepaisteline, temperatuur -1 °C kuni 6 °C.
Sademete tõenäosus 14%. Tuul kuni 4.89 m/s (iilid 11.39 m/s). Õhuniiskus 60–90%, õhurõhk 765–770 mm Hg, UV-indeks kuni 0.7.
Päikesetõus 07:29
Päikeseloojang 16:21
Päikeseloojang 16:21
Kahanev sirp6% valgustatud
Kuutõus 03:43 · Kuuloojang 14:56
Kuutõus 03:43 · Kuuloojang 14:56
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Selge | 5 °C | 11% | 6% | 84% | 765 mm Hg | NW 316° 4.5 (10.5) m/s | 0 |
| 01:00 | Selge | 4 °C | 11% | 5% | 84% | 766 mm Hg | NW 320° 4.31 (10.89) m/s | 0 |
| 02:00 | Selge | 4 °C | 13% | 13% | 86% | 765 mm Hg | NW 322° 4.5 (10.28) m/s | 0 |
| 03:00 | Selge | 3 °C | 13% | 6% | 88% | 766 mm Hg | NNW 327° 4.11 (11) m/s | 0 |
| 04:00 | Selge | 3 °C | 13% | 6% | 88% | 767 mm Hg | NNW 328° 3.89 (11.22) m/s | 0 |
| 05:00 | Selge | 3 °C | 13% | 16% | 86% | 766 mm Hg | NNW 335° 4.31 (9.86) m/s | 0 |
| 06:00 | Selge | 3 °C | 11% | 5% | 84% | 767 mm Hg | NNW 332° 3.89 (11.39) m/s | 0 |
| 07:00 | Selge | 2 °C | 12% | 5% | 85% | 767 mm Hg | NNW 332° 3.81 (10.72) m/s | 0 |
| 08:00 | Päikesepaisteline | 2 °C | 12% | 6% | 86% | 767 mm Hg | NNW 339° 4.31 (9.67) m/s | 0 |
| 09:00 | Päikesepaisteline | 3 °C | 11% | 5% | 83% | 768 mm Hg | NNW 335° 3.89 (9.61) m/s | 0.2 |
| 10:00 | Päikesepaisteline | 4 °C | 9% | 5% | 77% | 769 mm Hg | NNW 340° 3.89 (9) m/s | 0.4 |
| 11:00 | Päikesepaisteline | 5 °C | 8% | 24% | 70% | 769 mm Hg | NNW 347° 4.89 (9.83) m/s | 0.6 |
| 12:00 | Päikesepaisteline | 5 °C | 5% | 5% | 64% | 769 mm Hg | NNW 343° 4.11 (6.92) m/s | 0.7 |
| 13:00 | Päikesepaisteline | 6 °C | 4% | 5% | 60% | 769 mm Hg | NNW 336° 4.11 (6.31) m/s | 0.7 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 7% | 39% | 61% | 769 mm Hg | NNW 331° 4.5 (8.97) m/s | 0.5 |
| 15:00 | Pilves | 5 °C | 10% | 63% | 64% | 769 mm Hg | NW 320° 3.81 (7.33) m/s | 0.2 |
| 16:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 8% | 31% | 68% | 770 mm Hg | NW 320° 3.61 (8.42) m/s | 0 |
| 17:00 | Selge | 3 °C | 7% | 10% | 71% | 770 mm Hg | NW 326° 3.69 (8.28) m/s | 0 |
| 18:00 | Selge | 2 °C | 8% | 5% | 75% | 770 mm Hg | NW 317° 2.89 (9.81) m/s | 0 |
| 19:00 | Selge | 2 °C | 9% | 5% | 79% | 770 mm Hg | NW 314° 2.61 (9.5) m/s | 0 |
| 20:00 | Selge | 1 °C | 10% | 2% | 80% | 770 mm Hg | NNW 328° 3 (7.61) m/s | 0 |
| 21:00 | Selge | 1 °C | 11% | 5% | 84% | 770 mm Hg | NW 318° 2.39 (8.61) m/s | 0 |
| 22:00 | Selge | 0 °C | 13% | 4% | 88% | 770 mm Hg | NW 312° 2.11 (6.39) m/s | 0 |
| 23:00 | Selge | -1 °C | 14% | 3% | 90% | 770 mm Hg | NW 323° 2.19 (4.83) m/s | 0 |
Užinkalns kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.