Ilmaprognoos Talsi 7. nov 2026
Ilmaprognoos — Talsi, laupäev, 7. nov 2026: pilvine, temperatuur 3 °C kuni 8 °C.
Sademete tõenäosus 32%. Tuul kuni 4.69 m/s (iilid 10 m/s). Õhuniiskus 70–93%, õhurõhk 766–770 mm Hg, UV-indeks kuni 0.6.
Päikesetõus 07:54
Päikeseloojang 16:31
Päikeseloojang 16:31
Noorkuu2% valgustatud
Kuutõus 05:36 · Kuuloojang 15:18
Kuutõus 05:36 · Kuuloojang 15:18
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Selge | 3 °C | 15% | 12% | 92% | 770 mm Hg | W 266° 2.11 (2.92) m/s | 0 |
| 01:00 | Osaliselt pilves | 3 °C | 23% | 62% | 93% | 770 mm Hg | W 261° 2.19 (4.39) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | 4 °C | 27% | 99% | 86% | 770 mm Hg | W 260° 2.61 (5.14) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 3 °C | 32% | 100% | 93% | 769 mm Hg | WSW 247° 2.39 (6.61) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 3 °C | 31% | 100% | 92% | 769 mm Hg | WSW 248° 2.39 (7.69) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 4 °C | 26% | 99% | 84% | 769 mm Hg | WSW 257° 3.19 (7.53) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 3 °C | 31% | 100% | 91% | 768 mm Hg | WSW 251° 2.61 (9.42) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 3 °C | 31% | 100% | 91% | 767 mm Hg | WSW 253° 2.69 (9.61) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilves | 4 °C | 21% | 74% | 85% | 768 mm Hg | W 262° 3.31 (7.89) m/s | 0 |
| 09:00 | Osaliselt pilves | 3 °C | 20% | 56% | 90% | 767 mm Hg | WSW 257° 2.69 (9.72) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilves | 5 °C | 21% | 80% | 82% | 767 mm Hg | W 262° 3 (8.92) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Pilvine | 7 °C | 17% | 90% | 71% | 767 mm Hg | W 279° 4.61 (10) m/s | 0.5 |
| 12:00 | Pilves | 8 °C | 14% | 66% | 73% | 767 mm Hg | W 274° 3.61 (7.61) m/s | 0.6 |
| 13:00 | Osaliselt pilves | 8 °C | 11% | 49% | 73% | 767 mm Hg | W 279° 3.69 (6.89) m/s | 0.6 |
| 14:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 8 °C | 21% (0.02 mm/h) | 96% | 74% | 767 mm Hg | WNW 292° 4.69 (9.72) m/s | 0.4 |
| 15:00 | Pilvine | 8 °C | 20% | 100% | 73% | 767 mm Hg | WNW 293° 4.11 (6.89) m/s | 0.2 |
| 16:00 | Pilvine | 7 °C | 21% | 100% | 75% | 767 mm Hg | WNW 290° 3.19 (6.64) m/s | 0 |
| 17:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 7 °C | 27% (0.02 mm/h) | 100% | 81% | 767 mm Hg | W 281° 3.31 (6.72) m/s | 0 |
| 18:00 | Pilvine | 7 °C | 21% | 100% | 75% | 766 mm Hg | WNW 287° 2.69 (6.61) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 7 °C | 21% | 100% | 75% | 766 mm Hg | WNW 298° 2.89 (6.31) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 6 °C | 25% | 100% | 81% | 767 mm Hg | WNW 297° 2.69 (5.83) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 7 °C | 22% | 100% | 76% | 766 mm Hg | WNW 290° 2.11 (5) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 7 °C | 19% | 98% | 70% | 766 mm Hg | WNW 295° 2.5 (4.89) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 6 °C | 21% | 88% | 79% | 767 mm Hg | W 276° 2.61 (4.39) m/s | 0 |
Talsi kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.