Ilmaprognoos Talsi 6. nov 2026
Ilmaprognoos — Talsi, reede, 6. nov 2026: päikesepaisteline, temperatuur 3 °C kuni 8 °C.
Sademete tõenäosus 22%. Tuul kuni 4.39 m/s (iilid 11 m/s). Õhuniiskus 52–90%, õhurõhk 768–771 mm Hg, UV-indeks kuni 0.6.
Päikesetõus 07:52
Päikeseloojang 16:33
Päikeseloojang 16:33
Kahanev sirp6% valgustatud
Kuutõus 04:03 · Kuuloojang 15:12
Kuutõus 04:03 · Kuuloojang 15:12
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Selge | 7 °C | 8% | 5% | 75% | 769 mm Hg | NNW 337° 4.31 (11) m/s | 0 |
| 01:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 6 °C | 19% (0.01 mm/h) | 82% | 75% | 769 mm Hg | NNW 346° 4.11 (10.81) m/s | 0 |
| 02:00 | Selge | 6 °C | 8% | 7% | 75% | 768 mm Hg | NNW 341° 4.39 (9.61) m/s | 0 |
| 03:00 | Selge | 5 °C | 10% | 4% | 81% | 769 mm Hg | NNW 338° 3 (8.92) m/s | 0 |
| 04:00 | Selge | 5 °C | 11% | 5% | 83% | 770 mm Hg | N 349° 2.69 (8.92) m/s | 0 |
| 05:00 | Selge | 5 °C | 9% | 3% | 78% | 770 mm Hg | NNW 347° 3.61 (8.03) m/s | 0 |
| 06:00 | Selge | 4 °C | 11% | 5% | 83% | 770 mm Hg | NNW 334° 2.19 (6.31) m/s | 0 |
| 07:00 | Selge | 4 °C | 11% | 5% | 84% | 770 mm Hg | NNW 333° 2.31 (6.61) m/s | 0 |
| 08:00 | Päikesepaisteline | 4 °C | 9% | 15% | 76% | 770 mm Hg | NNW 344° 3.19 (7.03) m/s | 0 |
| 09:00 | Päikesepaisteline | 4 °C | 10% | 5% | 80% | 770 mm Hg | NNW 330° 2.11 (7.11) m/s | 0 |
| 10:00 | Päikesepaisteline | 6 °C | 7% | 12% | 70% | 771 mm Hg | NNW 336° 2.31 (7.42) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Osaliselt pilves | 7 °C | 6% | 41% | 59% | 771 mm Hg | N 351° 3.89 (8) m/s | 0.5 |
| 12:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 3% | 7% | 55% | 771 mm Hg | N 350° 3.39 (5.92) m/s | 0.6 |
| 13:00 | Päikesepaisteline | 8 °C | 3% | 8% | 52% | 771 mm Hg | NNW 348° 3.39 (5.5) m/s | 0.6 |
| 14:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 3% | 7% | 52% | 771 mm Hg | NNW 342° 3.31 (7.17) m/s | 0.5 |
| 15:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 4% | 5% | 58% | 771 mm Hg | NNW 340° 2.5 (5.33) m/s | 0.3 |
| 16:00 | Päikesepaisteline | 6 °C | 6% | 5% | 68% | 771 mm Hg | NW 321° 1.81 (1.81) m/s | 0 |
| 17:00 | Selge | 4 °C | 8% | 4% | 76% | 771 mm Hg | NW 315° 2.19 (3.28) m/s | 0 |
| 18:00 | Selge | 4 °C | 10% | 5% | 79% | 771 mm Hg | WNW 301° 1.81 (5.81) m/s | 0 |
| 19:00 | Selge | 4 °C | 11% | 5% | 82% | 771 mm Hg | WNW 298° 1.61 (4.61) m/s | 0 |
| 20:00 | Selge | 3 °C | 12% | 11% | 84% | 771 mm Hg | NW 313° 1.5 (2.64) m/s | 0 |
| 21:00 | Selge | 3 °C | 13% | 17% | 87% | 770 mm Hg | W 278° 1.81 (4.81) m/s | 0 |
| 22:00 | Selge | 3 °C | 14% | 7% | 90% | 770 mm Hg | W 274° 2 (7) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilves | 3 °C | 22% | 66% | 89% | 771 mm Hg | WSW 254° 1.89 (2.78) m/s | 0 |
Talsi kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.