Ilmaprognoos Talsi 16. okt 2026
Ilmaprognoos Talsi homme 16. okt 2026: pilvine, temperatuur 7 °C kuni 14 °C.
Sademete tõenäosus 32%. Tuul kuni 4.61 m/s (iilid 12.42 m/s). Õhuniiskus 70–95%, õhurõhk 767–768 mm Hg, UV-indeks kuni 1.1.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 08:05
Päikeseloojang 18:24
Päikeseloojang 18:24
Esimene veerand37% valgustatud
Kuutõus 15:47 · Kuuloojang 20:46
Kuutõus 15:47 · Kuuloojang 20:46
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vine | 7 °C | 20% | 5% | 95% | 768 mm Hg | SSW 197° 2.89 (9.11) m/s | 0 |
| 01:00 | Osaliselt pilves | 7 °C | 19% | 39% | 94% | 768 mm Hg | SSW 201° 3.31 (10.19) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilves | 7 °C | 25% | 74% | 93% | 768 mm Hg | SSW 198° 3.31 (10.5) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 8 °C | 31% | 99% | 92% | 768 mm Hg | SSW 201° 3.39 (11) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 8 °C | 30% | 100% | 90% | 768 mm Hg | SSW 194° 3.81 (11.61) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 8 °C | 30% | 100% | 90% | 767 mm Hg | SSW 200° 3.89 (12.11) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 8 °C | 30% | 100% | 91% | 767 mm Hg | SSW 199° 3.89 (12.03) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 8 °C | 32% | 100% | 93% | 768 mm Hg | SSW 201° 3.81 (12) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 8 °C | 32% | 98% | 94% | 768 mm Hg | SSW 197° 3.89 (12.22) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 8 °C | 31% | 96% | 93% | 767 mm Hg | SSW 198° 4.11 (12.42) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilvine | 9 °C | 30% | 100% | 90% | 768 mm Hg | SSW 201° 4.31 (12.11) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Pilvine | 11 °C | 26% | 97% | 86% | 768 mm Hg | SSW 205° 4.31 (11.61) m/s | 0.6 |
| 12:00 | Pilvine | 12 °C | 22% | 89% | 80% | 768 mm Hg | SSW 205° 4.5 (10.53) m/s | 0.9 |
| 13:00 | Pilves | 13 °C | 18% | 85% | 74% | 768 mm Hg | SSW 210° 4.61 (8.75) m/s | 1.1 |
| 14:00 | Päikesepaisteline | 14 °C | 7% | 11% | 71% | 768 mm Hg | SSW 212° 4.61 (7.92) m/s | 1.1 |
| 15:00 | Päikesepaisteline | 14 °C | 6% | 6% | 70% | 767 mm Hg | SSW 209° 4.31 (7.72) m/s | 1 |
| 16:00 | Osaliselt pilves | 14 °C | 8% | 30% | 70% | 767 mm Hg | SSW 204° 3.89 (7.64) m/s | 0.6 |
| 17:00 | Päikesepaisteline | 13 °C | 8% | 20% | 72% | 767 mm Hg | SSW 201° 3.69 (7.61) m/s | 0.3 |
| 18:00 | Pilvine | 12 °C | 21% | 93% | 78% | 767 mm Hg | SSW 198° 2.89 (7.33) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 10 °C | 26% | 95% | 85% | 767 mm Hg | S 188° 2.39 (7.33) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 9 °C | 27% | 100% | 86% | 767 mm Hg | S 186° 2.69 (8.5) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilves | 9 °C | 21% | 72% | 85% | 767 mm Hg | S 189° 3 (9.03) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 9 °C | 28% | 100% | 87% | 767 mm Hg | S 187° 2.81 (9.03) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 9 °C | 27% | 100% | 85% | 767 mm Hg | S 184° 3.11 (9.61) m/s | 0 |
Talsi kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.