Ilmaprognoos Balvi 7. nov 2026
Ilmaprognoos — Balvi, laupäev, 7. nov 2026: pilvine, temperatuur -1 °C kuni 6 °C.
Sademete tõenäosus 46%. Tuul kuni 2.81 m/s (iilid 8.53 m/s). Õhuniiskus 75–97%, õhurõhk 765–769 mm Hg, UV-indeks kuni 0.4.
Päikesetõus 07:35
Päikeseloojang 16:13
Päikeseloojang 16:13
Noorkuu2% valgustatud
Kuutõus 05:16 · Kuuloojang 14:59
Kuutõus 05:16 · Kuuloojang 14:59
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Osaliselt pilves | 0 °C | 17% | 48% | 85% | 769 mm Hg | WNW 303° 2.39 (8) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilvine | -1 °C | 27% | 100% | 84% | 769 mm Hg | WNW 297° 2.31 (7.19) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilves | -1 °C | 22% | 68% | 89% | 769 mm Hg | WNW 294° 2.61 (6.28) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 0 °C | 24% | 100% | 79% | 768 mm Hg | WNW 290° 2.11 (7.92) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 0 °C | 25% | 100% | 81% | 767 mm Hg | WNW 285° 2 (8.19) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 1 °C | 26% | 100% | 82% | 767 mm Hg | W 269° 2.19 (6.33) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 1 °C | 29% | 100% | 88% | 767 mm Hg | W 274° 2.11 (8.42) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 1 °C | 32% | 100% | 93% | 767 mm Hg | W 273° 2 (7.5) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 2 °C | 29% | 100% | 88% | 767 mm Hg | W 265° 2.81 (6.67) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 2 °C | 31% | 100% | 92% | 767 mm Hg | W 264° 1.89 (8.53) m/s | 0.1 |
| 10:00 | Pilvine | 3 °C | 29% | 100% | 88% | 767 mm Hg | W 266° 2 (7.42) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 6 °C | 22% (0.01 mm/h) | 100% | 75% | 766 mm Hg | WNW 290° 2.81 (7.83) m/s | 0.4 |
| 12:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 6 °C | 25% (0.01 mm/h) | 100% | 80% | 766 mm Hg | WNW 287° 2.19 (6.22) m/s | 0.4 |
| 13:00 | Pilvine | 5 °C | 25% | 100% | 82% | 765 mm Hg | W 266° 1.89 (5.39) m/s | 0.4 |
| 14:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 5 °C | 27% (0.03 mm/h) | 97% | 82% | 765 mm Hg | W 273° 2.19 (5.69) m/s | 0.2 |
| 15:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 4 °C | 32% (0.01 mm/h) | 100% | 92% | 765 mm Hg | W 259° 2.19 (6.19) m/s | 0 |
| 16:00 | Vine | 4 °C | 39% (0.01 mm/h) | 100% | 95% | 765 mm Hg | WSW 248° 2 (5.14) m/s | 0 |
| 17:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 5 °C | 34% (0.03 mm/h) | 100% | 92% | 766 mm Hg | WNW 284° 2.69 (4.22) m/s | 0 |
| 18:00 | Udu | 4 °C | 46% (0.03 mm/h) | 100% | 97% | 765 mm Hg | WSW 254° 1.61 (3.72) m/s | 0 |
| 19:00 | Vine | 3 °C | 35% (0.02 mm/h) | 76% | 97% | 765 mm Hg | W 273° 1.69 (3.11) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 4 °C | 26% | 92% | 86% | 766 mm Hg | WNW 296° 2.61 (6.61) m/s | 0 |
| 21:00 | Vine | 2 °C | 39% | 99% | 96% | 765 mm Hg | WNW 282° 1.61 (1.61) m/s | 0 |
| 22:00 | Vine | 2 °C | 30% | 65% | 96% | 766 mm Hg | WNW 293° 1.69 (1.69) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilves | 4 °C | 20% | 66% | 86% | 766 mm Hg | WNW 292° 2.81 (5.81) m/s | 0 |
Balvi kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.