Ilmaprognoos Balvi 8. nov 2026
Ilmaprognoos — Balvi, pühapäev, 8. nov 2026: pilvine, temperatuur 1 °C kuni 7 °C.
Sademete tõenäosus 42%. Tuul kuni 2.61 m/s (iilid 7.5 m/s). Õhuniiskus 77–97%, õhurõhk 766–769 mm Hg, UV-indeks kuni 2.
Päikesetõus 07:37
Päikeseloojang 16:11
Päikeseloojang 16:11
Noorkuu0% valgustatud
Kuutõus 06:51 · Kuuloojang 15:08
Kuutõus 06:51 · Kuuloojang 15:08
Graafik
Tabel
P, 8. november 2026
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Udu | 1 °C | 42% | 100% | 97% | 766 mm Hg | WNW 297° 1.69 (1.72) m/s | 0 |
| 01:00 | Udu | 1 °C | 42% | 100% | 97% | 766 mm Hg | WNW 301° 1.69 (1.69) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilves | 3 °C | 21% | 64% | 89% | 767 mm Hg | W 278° 2.5 (7.5) m/s | 0 |
| 03:00 | Udu | 1 °C | 42% | 100% | 97% | 766 mm Hg | WNW 296° 1.61 (1.61) m/s | 0 |
| 04:00 | Udu | 1 °C | 42% | 100% | 97% | 766 mm Hg | WNW 293° 1.69 (4.69) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilves | 3 °C | 23% | 64% | 92% | 767 mm Hg | W 281° 2.39 (5.39) m/s | 0 |
| 06:00 | Vine | 0 °C | 21% | 8% | 97% | 766 mm Hg | WNW 288° 1.61 (1.61) m/s | 0 |
| 07:00 | Vine | 0 °C | 21% | 8% | 97% | 767 mm Hg | WNW 297° 1.61 (4.61) m/s | 0 |
| 08:00 | Vine | 3 °C | 29% | 64% | 94% | 767 mm Hg | W 274° 2.11 (7.11) m/s | 0 |
| 09:00 | Vine | 1 °C | 21% | 11% | 96% | 767 mm Hg | WNW 284° 1.39 (2.61) m/s | 0.1 |
| 10:00 | Päikesepaisteline | 3 °C | 14% | 6% | 90% | 767 mm Hg | W 273° 1.61 (3.5) m/s | 0.2 |
| 11:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 6 °C | 20% (0.02 mm/h) | 66% | 83% | 768 mm Hg | WNW 294° 2.61 (3.83) m/s | 0.2 |
| 12:00 | Pilvine | 5 °C | 25% | 100% | 82% | 767 mm Hg | W 280° 2 (3.94) m/s | 0.3 |
| 13:00 | Pilvine | 6 °C | 24% | 100% | 81% | 767 mm Hg | WNW 284° 2 (4.19) m/s | 0.5 |
| 14:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 7 °C | 18% (0.02 mm/h) | 72% | 77% | 768 mm Hg | WNW 290° 2.61 (4.92) m/s | 0.4 |
| 15:00 | Osaliselt pilves | 5 °C | 19% | 56% | 87% | 767 mm Hg | WNW 283° 1.5 (1.5) m/s | 2 |
| 16:00 | Pilvine | 4 °C | 31% | 100% | 92% | 767 mm Hg | WNW 282° 1.5 (1.53) m/s | 1 |
| 17:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 4 °C | 27% (0.01 mm/h) | 81% | 92% | 768 mm Hg | WSW 257° 2.11 (6.11) m/s | 0 |
| 18:00 | Pilvine | 4 °C | 30% | 100% | 90% | 767 mm Hg | W 260° 1.5 (2.69) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 4 °C | 29% | 100% | 88% | 767 mm Hg | W 270° 1.39 (1.92) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 4 °C | 30% | 99% | 90% | 769 mm Hg | W 261° 2.19 (6.19) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 4 °C | 28% | 100% | 86% | 767 mm Hg | WNW 287° 1.61 (3.03) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 5 °C | 27% | 100% | 84% | 767 mm Hg | WNW 289° 1.61 (3.03) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 5 °C | 26% | 100% | 83% | 769 mm Hg | W 259° 2 (3) m/s | 0 |
P, 8. november 2026
Balvi kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.