Ilmaprognoos Valka 7. nov 2026
Ilmaprognoos — Valka, laupäev, 7. nov 2026: pilvine, temperatuur -1 °C kuni 6 °C.
Sademete tõenäosus 39%. Tuul kuni 2.69 m/s (iilid 7.19 m/s). Õhuniiskus 76–96%, õhurõhk 765–769 mm Hg, UV-indeks kuni 0.5.
Päikesetõus 07:43
Päikeseloojang 16:15
Päikeseloojang 16:15
Noorkuu2% valgustatud
Kuutõus 05:23 · Kuuloojang 15:02
Kuutõus 05:23 · Kuuloojang 15:02
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilves | 0 °C | 20% | 79% | 80% | 769 mm Hg | W 275° 2 (3.72) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilvine | 0 °C | 25% | 99% | 81% | 769 mm Hg | W 262° 2 (4.69) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | -1 °C | 29% | 98% | 89% | 769 mm Hg | WSW 258° 2.31 (4.78) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 0 °C | 28% | 100% | 86% | 767 mm Hg | WSW 254° 2.11 (6.42) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 1 °C | 31% | 100% | 91% | 767 mm Hg | WSW 253° 2 (6) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 2 °C | 28% | 100% | 86% | 767 mm Hg | WSW 253° 2.69 (6.03) m/s | 0 |
| 06:00 | Vine | 1 °C | 39% | 100% | 96% | 767 mm Hg | WSW 252° 2 (6.81) m/s | 0 |
| 07:00 | Vine | 1 °C | 38% | 100% | 95% | 766 mm Hg | WSW 251° 2 (6.81) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilves | 2 °C | 28% | 85% | 93% | 766 mm Hg | W 268° 2.5 (5.42) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilves | 2 °C | 26% | 75% | 94% | 766 mm Hg | WSW 251° 1.89 (6.14) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilves | 4 °C | 24% | 83% | 86% | 766 mm Hg | WSW 251° 1.81 (6) m/s | 0.2 |
| 11:00 | Pilvine | 6 °C | 21% | 99% | 76% | 766 mm Hg | WNW 288° 2.39 (7.19) m/s | 0.4 |
| 12:00 | Pilvine | 6 °C | 24% | 100% | 80% | 765 mm Hg | W 273° 1.81 (4.72) m/s | 0.5 |
| 13:00 | Pilvine | 5 °C | 27% | 100% | 85% | 765 mm Hg | WSW 250° 1.5 (3.61) m/s | 0.3 |
| 14:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 6 °C | 24% (0.01 mm/h) | 100% | 79% | 765 mm Hg | WNW 296° 2.31 (5.72) m/s | 0.1 |
| 15:00 | Pilvine | 5 °C | 29% | 100% | 89% | 765 mm Hg | W 280° 1.39 (3.31) m/s | 0.1 |
| 16:00 | Pilvine | 5 °C | 29% | 100% | 89% | 765 mm Hg | W 273° 1.31 (1.33) m/s | 0 |
| 17:00 | Pilvine | 5 °C | 24% | 98% | 81% | 766 mm Hg | WNW 287° 2.31 (5.31) m/s | 0 |
| 18:00 | Pilves | 3 °C | 25% | 74% | 92% | 765 mm Hg | WNW 288° 1.61 (1.61) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilves | 2 °C | 26% | 74% | 93% | 765 mm Hg | WNW 290° 1.61 (6.61) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 4 °C | 26% | 95% | 85% | 766 mm Hg | W 278° 2.69 (5.69) m/s | 0 |
| 21:00 | Vine | 2 °C | 20% | 7% | 95% | 765 mm Hg | WNW 301° 1.5 (1.5) m/s | 0 |
| 22:00 | Vine | 2 °C | 20% | 6% | 96% | 765 mm Hg | WNW 284° 1.31 (1.31) m/s | 0 |
| 23:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 21% | 61% | 89% | 766 mm Hg | W 281° 2.61 (5.61) m/s | 0 |
Valka kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.