Ilmaprognoos Valka 17. okt 2026
Ilmaprognoos Valka laupäev 17. okt 2026: pilvine, temperatuur 5 °C kuni 13 °C.
Sademete tõenäosus 32%. Tuul kuni 2.11 m/s (iilid 4.42 m/s). Õhuniiskus 53–94%, õhurõhk 767–768 mm Hg, UV-indeks kuni 1.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:55
Päikeseloojang 18:07
Päikeseloojang 18:07
Esimene veerand47% valgustatud
Kuutõus 16:07 · Kuuloojang 21:43
Kuutõus 16:07 · Kuuloojang 21:43
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 23% | 60% | 93% | 768 mm Hg | S 182° 2 (4.39) m/s | 0 |
| 01:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 22% | 57% | 94% | 768 mm Hg | S 185° 2 (4.31) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | 6 °C | 32% | 100% | 93% | 768 mm Hg | S 182° 2.11 (4.42) m/s | 0 |
| 03:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 20% | 50% | 92% | 768 mm Hg | S 187° 1.89 (4.11) m/s | 0 |
| 04:00 | Selge | 5 °C | 15% | 5% | 93% | 768 mm Hg | S 185° 2 (3.31) m/s | 0 |
| 05:00 | Selge | 5 °C | 15% | 6% | 94% | 767 mm Hg | S 186° 1.89 (3.31) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 5 °C | 32% | 100% | 94% | 767 mm Hg | S 188° 1.89 (2.25) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 5 °C | 31% | 100% | 92% | 767 mm Hg | S 183° 1.81 (2.11) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 5 °C | 31% | 100% | 91% | 767 mm Hg | S 184° 1.69 (2) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 6 °C | 28% | 100% | 86% | 767 mm Hg | S 175° 1.61 (3.03) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilvine | 8 °C | 23% | 100% | 78% | 767 mm Hg | S 181° 1.61 (3.22) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Pilvine | 9 °C | 17% | 94% | 69% | 767 mm Hg | S 184° 1.39 (2.53) m/s | 0.6 |
| 12:00 | Pilvine | 11 °C | 15% | 100% | 62% | 767 mm Hg | S 180° 1.39 (2.33) m/s | 0.9 |
| 13:00 | Osaliselt pilves | 12 °C | 7% | 50% | 57% | 767 mm Hg | S 182° 1.5 (2.31) m/s | 1 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 13 °C | 6% | 47% | 54% | 767 mm Hg | SSW 192° 1.11 (1.92) m/s | 1 |
| 15:00 | Osaliselt pilves | 13 °C | 5% | 37% | 53% | 767 mm Hg | S 191° 0.81 (1.44) m/s | 0.7 |
| 16:00 | Osaliselt pilves | 13 °C | 7% | 58% | 55% | 767 mm Hg | S 185° 0.5 (1.22) m/s | 0.4 |
| 17:00 | Pilves | 11 °C | 13% | 83% | 64% | 767 mm Hg | N 11° 0.39 (0.42) m/s | 0.2 |
| 18:00 | Pilvine | 9 °C | 18% | 94% | 71% | 767 mm Hg | NE 37° 0.61 (0.61) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 9 °C | 21% | 100% | 74% | 767 mm Hg | NNE 33° 0.69 (0.69) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 8 °C | 21% | 98% | 75% | 767 mm Hg | NNE 24° 0.81 (0.81) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 8 °C | 22% | 99% | 77% | 768 mm Hg | NNE 13° 1 (1) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 7 °C | 23% | 99% | 79% | 768 mm Hg | NNE 32° 0.89 (0.89) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilves | 7 °C | 21% | 84% | 81% | 768 mm Hg | NNE 20° 1 (1) m/s | 0 |
Valka kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.