Ilmaprognoos Taperi 9. nov 2026
Ilmaprognoos — Taperi, esmaspäev, 9. nov 2026: pilvine, temperatuur 1 °C kuni 6 °C.
Sademete tõenäosus 42%. Tuul kuni 2.81 m/s (iilid 8.61 m/s). Õhuniiskus 71–97%, õhurõhk 767–770 mm Hg, UV-indeks kuni 2.
Ilmahoiatused
Dzeltenais vēja brīdinājums
05.11.2026. no rīta Rīgas līcī ziemeļrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 15-18 m/s. Viļņu augstums 1.5-2.5 m.
Päikesetõus 07:33
Päikeseloojang 16:11
Päikeseloojang 16:11
Noorkuu0% valgustatud
Kuutõus 08:16 · Kuuloojang 15:26
Kuutõus 08:16 · Kuuloojang 15:26
Graafik
Tabel
E, 9. november 2026
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vine | 3 °C | 20% | 6% | 95% | 769 mm Hg | WNW 287° 2.39 (8.31) m/s | 0 |
| 01:00 | Vine | 3 °C | 21% | 9% | 96% | 769 mm Hg | WNW 290° 2.5 (8.61) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilves | 3 °C | 24% | 68% | 92% | 770 mm Hg | W 259° 2.11 (8.42) m/s | 0 |
| 03:00 | Vine | 3 °C | 23% | 24% | 96% | 769 mm Hg | WNW 286° 2.61 (8.31) m/s | 0 |
| 04:00 | Vine | 2 °C | 24% | 32% | 97% | 770 mm Hg | WNW 287° 2.39 (7.81) m/s | 0 |
| 05:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 3 °C | 26% (0.01 mm/h) | 77% | 91% | 770 mm Hg | WSW 238° 2 (7.31) m/s | 0 |
| 06:00 | Udu | 2 °C | 42% | 100% | 97% | 770 mm Hg | W 280° 2.19 (6.61) m/s | 0 |
| 07:00 | Udu | 2 °C | 42% | 100% | 97% | 770 mm Hg | W 280° 2.19 (6.42) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 3 °C | 29% | 88% | 92% | 770 mm Hg | WSW 237° 2 (5.69) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 4 °C | 30% | 100% | 91% | 770 mm Hg | WNW 282° 1.89 (5.5) m/s | 0.1 |
| 10:00 | Pilvine | 5 °C | 28% | 100% | 88% | 770 mm Hg | WNW 282° 2 (4.61) m/s | 0.2 |
| 11:00 | Pilves | 5 °C | 17% | 65% | 79% | 770 mm Hg | WSW 237° 2.31 (4.42) m/s | 0.3 |
| 12:00 | Pilvine | 5 °C | 26% | 100% | 84% | 770 mm Hg | WNW 283° 2.11 (3.92) m/s | 0.3 |
| 13:00 | Pilvine | 5 °C | 26% | 100% | 83% | 770 mm Hg | W 277° 2 (3.61) m/s | 0.3 |
| 14:00 | Pilves | 6 °C | 17% | 87% | 71% | 769 mm Hg | SW 217° 2.81 (3.31) m/s | 0.3 |
| 15:00 | Pilvine | 5 °C | 27% | 100% | 84% | 770 mm Hg | WSW 254° 1.61 (3.33) m/s | 2 |
| 16:00 | Pilvine | 5 °C | 26% | 100% | 84% | 770 mm Hg | WSW 254° 1.61 (2.72) m/s | 2 |
| 17:00 | Pilvine | 4 °C | 22% | 97% | 78% | 768 mm Hg | SSW 206° 2.5 (2.53) m/s | 0 |
| 18:00 | Pilvine | 5 °C | 22% | 100% | 77% | 770 mm Hg | WSW 257° 1.81 (2.61) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 5 °C | 21% | 100% | 75% | 770 mm Hg | WSW 254° 1.89 (3) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 3 °C | 24% | 100% | 80% | 767 mm Hg | SSW 205° 2.61 (3.11) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilves | 2 °C | 23% | 89% | 81% | 767 mm Hg | SSW 206° 2.61 (3.39) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 2 °C | 21% | 78% | 83% | 767 mm Hg | SSW 207° 2.61 (3.69) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilves | 1 °C | 20% | 67% | 85% | 767 mm Hg | SSW 207° 2.61 (4.03) m/s | 0 |
E, 9. november 2026
Taperi kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.