Ilmaprognoos Pūre 9. nov 2026
Ilmaprognoos — Pūre, esmaspäev, 9. nov 2026: päikesepaisteline, temperatuur 0 °C kuni 7 °C.
Sademete tõenäosus 33%. Tuul kuni 3.61 m/s (iilid 7.5 m/s). Õhuniiskus 66–96%, õhurõhk 767–770 mm Hg, UV-indeks kuni 3.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:57
Päikeseloojang 16:27
Päikeseloojang 16:27
Noorkuu0% valgustatud
Kuutõus 08:44 · Kuuloojang 15:39
Kuutõus 08:44 · Kuuloojang 15:39
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vine | 3 °C | 21% | 17% | 95% | 770 mm Hg | SW 231° 2 (3.81) m/s | 0 |
| 01:00 | Vine | 3 °C | 20% | 5% | 96% | 770 mm Hg | SW 229° 2.11 (4) m/s | 0 |
| 02:00 | Vine | 3 °C | 24% | 40% | 94% | 770 mm Hg | SW 225° 2.19 (4.47) m/s | 0 |
| 03:00 | Vine | 3 °C | 20% | 5% | 96% | 770 mm Hg | SW 225° 2.19 (5.11) m/s | 0 |
| 04:00 | Vine | 3 °C | 22% | 19% | 96% | 770 mm Hg | SW 224° 2.19 (5.42) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilves | 4 °C | 24% | 74% | 90% | 770 mm Hg | SW 215° 2.31 (4.81) m/s | 0 |
| 06:00 | Vine | 3 °C | 21% | 15% | 96% | 770 mm Hg | SW 220° 2.31 (5.31) m/s | 0 |
| 07:00 | Vine | 3 °C | 33% | 80% | 95% | 770 mm Hg | SW 215° 2.31 (5.5) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 4 °C | 26% | 93% | 87% | 770 mm Hg | SSW 205° 2.5 (5.5) m/s | 0 |
| 09:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 17% | 49% | 85% | 770 mm Hg | SSW 205° 2.19 (5.89) m/s | 0 |
| 10:00 | Osaliselt pilves | 5 °C | 12% | 25% | 82% | 770 mm Hg | SSW 202° 2.61 (6.92) m/s | 0.2 |
| 11:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 13% | 51% | 76% | 770 mm Hg | SSW 210° 3.31 (7.08) m/s | 0.4 |
| 12:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 8% | 5% | 76% | 769 mm Hg | SW 216° 3.5 (6.81) m/s | 0.5 |
| 13:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 8% | 5% | 74% | 769 mm Hg | SW 221° 3.61 (6.53) m/s | 0.5 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 7 °C | 8% | 42% | 66% | 769 mm Hg | SW 219° 3.39 (7.11) m/s | 0.4 |
| 15:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 8% | 5% | 75% | 768 mm Hg | SW 218° 2.89 (5.94) m/s | 3 |
| 16:00 | Päikesepaisteline | 5 °C | 10% | 5% | 82% | 768 mm Hg | SSW 209° 2.39 (5.33) m/s | 3 |
| 17:00 | Selge | 4 °C | 10% | 19% | 79% | 768 mm Hg | SSW 199° 2.39 (5.06) m/s | 0 |
| 18:00 | Selge | 3 °C | 13% | 5% | 88% | 768 mm Hg | SSW 198° 2.61 (7.14) m/s | 0 |
| 19:00 | Selge | 3 °C | 13% | 5% | 88% | 767 mm Hg | SSW 200° 2.69 (7.5) m/s | 0 |
| 20:00 | Selge | 2 °C | 11% | 3% | 84% | 767 mm Hg | SSW 199° 2.69 (5.86) m/s | 0 |
| 21:00 | Selge | 2 °C | 12% | 5% | 86% | 767 mm Hg | SSW 203° 2.69 (7.42) m/s | 0 |
| 22:00 | Selge | 2 °C | 12% | 5% | 85% | 767 mm Hg | SSW 203° 2.69 (7.5) m/s | 0 |
| 23:00 | Selge | 0 °C | 12% | 6% | 85% | 767 mm Hg | SSW 196° 2.61 (5.92) m/s | 0 |
Pūre kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.