Ilmaprognoos Pūre 8. nov 2026
Ilmaprognoos — Pūre, homme, 8. nov 2026: päikesepaisteline, temperatuur 4 °C kuni 9 °C.
Sademete tõenäosus 25%. Tuul kuni 3.19 m/s (iilid 6.89 m/s). Õhuniiskus 70–96%, õhurõhk 769–770 mm Hg, UV-indeks kuni 0.2.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:54
Päikeseloojang 16:29
Päikeseloojang 16:29
Noorkuu0% valgustatud
Kuutõus 07:09 · Kuuloojang 15:26
Kuutõus 07:09 · Kuuloojang 15:26
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilvine | 7 °C | 23% | 100% | 78% | 769 mm Hg | WNW 290° 2.5 (6.33) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilvine | 7 °C | 22% | 100% | 76% | 769 mm Hg | WNW 297° 2.5 (6.53) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | 6 °C | 24% | 96% | 81% | 769 mm Hg | W 269° 2.61 (5.64) m/s | 0 |
| 03:00 | Selge | 6 °C | 12% | 12% | 84% | 769 mm Hg | W 281° 2.5 (6.81) m/s | 0 |
| 04:00 | Selge | 5 °C | 17% | 23% | 93% | 769 mm Hg | W 275° 2.31 (6.19) m/s | 0 |
| 05:00 | Selge | 4 °C | 16% | 14% | 94% | 769 mm Hg | W 260° 2.61 (5.22) m/s | 0 |
| 06:00 | Vine | 4 °C | 19% | 5% | 94% | 769 mm Hg | W 264° 2.19 (5.19) m/s | 0 |
| 07:00 | Vine | 4 °C | 19% | 5% | 94% | 769 mm Hg | W 266° 2.19 (5.11) m/s | 0 |
| 08:00 | Vine | 4 °C | 20% | 6% | 96% | 770 mm Hg | W 260° 2.81 (5.36) m/s | 0 |
| 09:00 | Päikesepaisteline | 4 °C | 15% | 4% | 93% | 770 mm Hg | W 259° 2.19 (5.61) m/s | 0 |
| 10:00 | Päikesepaisteline | 6 °C | 12% | 5% | 86% | 770 mm Hg | W 260° 2 (6) m/s | 0.1 |
| 11:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 11% | 14% | 81% | 770 mm Hg | W 270° 3.19 (6.89) m/s | 0.1 |
| 12:00 | Päikesepaisteline | 8 °C | 7% | 5% | 74% | 770 mm Hg | W 270° 2.81 (5.11) m/s | 0.2 |
| 13:00 | Päikesepaisteline | 9 °C | 6% | 5% | 70% | 770 mm Hg | W 273° 2.89 (4.64) m/s | 0.2 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 9 °C | 11% | 55% | 70% | 770 mm Hg | W 276° 3.11 (6.42) m/s | 0.2 |
| 15:00 | Päikesepaisteline | 8 °C | 7% | 5% | 72% | 770 mm Hg | W 269° 2.31 (4.72) m/s | 0.1 |
| 16:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 10% | 5% | 82% | 770 mm Hg | W 265° 2 (3.64) m/s | 0 |
| 17:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 18% | 60% | 83% | 770 mm Hg | W 267° 2.31 (4.42) m/s | 0 |
| 18:00 | Selge | 5 °C | 15% | 5% | 92% | 770 mm Hg | WSW 255° 2.11 (3.14) m/s | 0 |
| 19:00 | Selge | 4 °C | 17% | 25% | 94% | 770 mm Hg | WSW 251° 2.11 (4) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilves | 5 °C | 24% | 82% | 87% | 770 mm Hg | WSW 245° 2.11 (3.94) m/s | 0 |
| 21:00 | Vine | 4 °C | 24% | 34% | 95% | 770 mm Hg | WSW 244° 2.11 (3.92) m/s | 0 |
| 22:00 | Vine | 4 °C | 25% | 41% | 95% | 770 mm Hg | WSW 239° 2 (3.83) m/s | 0 |
| 23:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 19% | 43% | 91% | 770 mm Hg | SW 225° 2.19 (3.92) m/s | 0 |
Pūre kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.