Ilmaprognoos Mežciems 18. okt 2026
Ilmaprognoos Mežciems pühapäev 18. okt 2026: pilvine, temperatuur 6 °C kuni 12 °C.
Sademete tõenäosus 38%. Tuul kuni 4.39 m/s (iilid 9.89 m/s). Õhuniiskus 68–95%, õhurõhk 768–776 mm Hg, UV-indeks kuni 1.2.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 08:03
Päikeseloojang 18:16
Päikeseloojang 18:16
Esimene veerand58% valgustatud
Kuutõus 16:23 · Kuuloojang 23:25
Kuutõus 16:23 · Kuuloojang 23:25
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilvine | 8 °C | 25% | 100% | 82% | 768 mm Hg | NNE 32° 1.11 (1.11) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilvine | 8 °C | 25% | 97% | 82% | 768 mm Hg | N 3° 1.19 (1.19) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | 8 °C | 26% | 100% | 84% | 768 mm Hg | N 352° 1.31 (1.31) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 8 °C | 27% | 100% | 85% | 769 mm Hg | NNW 347° 1.5 (1.5) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 8 °C | 26% | 89% | 88% | 769 mm Hg | N 352° 1.39 (1.5) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 8 °C | 31% | 98% | 93% | 769 mm Hg | NNW 348° 1.61 (1.61) m/s | 0 |
| 06:00 | Vine | 8 °C | 38% | 99% | 95% | 770 mm Hg | N 8° 1.39 (1.42) m/s | 0 |
| 07:00 | Vine | 8 °C | 38% | 100% | 95% | 770 mm Hg | NNE 28° 1.81 (2.72) m/s | 0 |
| 08:00 | Osaliselt pilves | 8 °C | 20% | 43% | 93% | 770 mm Hg | NNE 25° 2.39 (8.5) m/s | 0 |
| 09:00 | Osaliselt pilves | 8 °C | 20% | 49% | 93% | 771 mm Hg | NNE 27° 3.31 (9.33) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilvine | 9 °C | 29% | 96% | 90% | 772 mm Hg | NE 36° 3.31 (9.03) m/s | 0.2 |
| 11:00 | Pilvine | 10 °C | 28% | 100% | 87% | 772 mm Hg | NE 34° 3.31 (8.33) m/s | 0.6 |
| 12:00 | Pilvine | 11 °C | 25% | 100% | 81% | 773 mm Hg | NNE 28° 3.61 (8.61) m/s | 1 |
| 13:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 11 °C | 21% (0.01 mm/h) | 89% | 77% | 773 mm Hg | NNE 29° 4.11 (8.14) m/s | 1.2 |
| 14:00 | Pilvine | 12 °C | 19% | 97% | 72% | 773 mm Hg | NNE 29° 4.39 (7) m/s | 1.2 |
| 15:00 | Pilvine | 11 °C | 18% | 100% | 69% | 773 mm Hg | NNE 25° 4.39 (6.81) m/s | 0.9 |
| 16:00 | Osaliselt pilves | 11 °C | 11% | 60% | 68% | 774 mm Hg | NNE 19° 3.69 (6.5) m/s | 0.6 |
| 17:00 | Pilves | 11 °C | 14% | 79% | 68% | 774 mm Hg | NNE 24° 3.69 (6.89) m/s | 0.2 |
| 18:00 | Osaliselt pilves | 9 °C | 12% | 49% | 75% | 774 mm Hg | NNE 22° 2.81 (7.22) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 8 °C | 23% | 100% | 79% | 775 mm Hg | NNE 24° 2.5 (8.42) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 8 °C | 19% | 100% | 71% | 776 mm Hg | NE 39° 3 (9.89) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 7 °C | 18% | 100% | 68% | 776 mm Hg | NE 34° 2.89 (9.64) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 6 °C | 19% | 100% | 70% | 776 mm Hg | NNE 33° 2.69 (9.5) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 6 °C | 20% | 100% | 72% | 776 mm Hg | NE 36° 2.61 (9.42) m/s | 0 |
Mežciems kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.