Ilmaprognoos Mālpils 8. sept 2026
Ilmaprognoos Mālpils teisipäev 8. sept 2026: pilvine, temperatuur 11 °C kuni 19 °C.
Sademete tõenäosus 43%. Tuul kuni 4.89 m/s (iilid 13.5 m/s). Õhuniiskus 57–99%, õhurõhk 759–764 mm Hg, UV-indeks kuni 3.4.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 06:37
Päikeseloojang 19:58
Päikeseloojang 19:58
Kahanev sirp6% valgustatud
Kuutõus 01:33 · Kuuloojang 19:11
Kuutõus 01:33 · Kuuloojang 19:11
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilves | 12 °C | 27% | 82% | 92% | 764 mm Hg | WSW 238° 1.5 (1.53) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilves | 12 °C | 23% | 74% | 89% | 764 mm Hg | SW 229° 1.69 (2.22) m/s | 0 |
| 02:00 | Vine | 12 °C | 37% | 92% | 96% | 764 mm Hg | SW 225° 1.81 (2.19) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 12 °C | 31% | 100% | 92% | 764 mm Hg | SW 218° 2 (5.72) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 12 °C | 30% | 97% | 91% | 764 mm Hg | SSW 213° 2.31 (6.42) m/s | 0 |
| 05:00 | Osaliselt pilves | 12 °C | 19% | 41% | 94% | 764 mm Hg | SSW 206° 2.39 (6.61) m/s | 0 |
| 06:00 | Udu | 11 °C | 43% | 100% | 98% | 764 mm Hg | SSW 198° 2.31 (6.53) m/s | 0 |
| 07:00 | Udu | 11 °C | 43% | 100% | 99% | 764 mm Hg | S 186° 2.39 (6.89) m/s | 0 |
| 08:00 | Vine | 11 °C | 20% | 9% | 94% | 764 mm Hg | S 185° 2.5 (7.5) m/s | 0.2 |
| 09:00 | Päikesepaisteline | 13 °C | 11% | 5% | 85% | 764 mm Hg | SSW 203° 3.39 (7.19) m/s | 0.7 |
| 10:00 | Päikesepaisteline | 15 °C | 8% | 11% | 76% | 764 mm Hg | SSW 200° 3.89 (7) m/s | 1.4 |
| 11:00 | Osaliselt pilves | 16 °C | 8% | 40% | 68% | 763 mm Hg | SSW 195° 4.31 (7) m/s | 2.2 |
| 12:00 | Pilvine | 17 °C | 15% | 99% | 63% | 762 mm Hg | SSW 193° 4.5 (6.83) m/s | 3 |
| 13:00 | Pilvine | 18 °C | 14% | 100% | 60% | 762 mm Hg | SSW 197° 4.5 (6.61) m/s | 3.4 |
| 14:00 | Pilvine | 19 °C | 14% | 100% | 58% | 761 mm Hg | SSW 196° 4.61 (6.72) m/s | 3.3 |
| 15:00 | Pilvine | 19 °C | 14% | 100% | 57% | 761 mm Hg | SSW 197° 4.89 (7.33) m/s | 2.7 |
| 16:00 | Pilvine | 19 °C | 14% | 100% | 60% | 761 mm Hg | S 190° 4.5 (8.42) m/s | 1.8 |
| 17:00 | Pilvine | 18 °C | 15% | 100% | 63% | 760 mm Hg | S 188° 4.61 (9.22) m/s | 1 |
| 18:00 | Pilvine | 17 °C | 16% | 94% | 66% | 760 mm Hg | S 190° 4.61 (10.31) m/s | 0.5 |
| 19:00 | Pilvine | 17 °C | 19% | 100% | 71% | 760 mm Hg | SSW 193° 4.5 (11.33) m/s | 0.1 |
| 20:00 | Pilvine | 16 °C | 21% | 100% | 74% | 760 mm Hg | S 183° 4.39 (12.42) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 16 °C | 22% | 100% | 76% | 759 mm Hg | S 186° 4.61 (13.11) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 16 °C | 22% | 100% | 76% | 759 mm Hg | S 187° 4.69 (13.42) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 15 °C | 23% | 100% | 78% | 759 mm Hg | S 189° 4.31 (13.5) m/s | 0 |
Mālpils kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.