Ilmaprognoos Lode 12. nov 2026
Ilmaprognoos — Lode, neljapäev, 12. nov 2026: pilvine, temperatuur 1 °C kuni 4 °C.
Sademete tõenäosus 82%. Tuul kuni 5.61 m/s (iilid 13.83 m/s). Õhuniiskus 75–98%, õhurõhk 743–752 mm Hg, UV-indeks kuni 1.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:58
Päikeseloojang 16:06
Päikeseloojang 16:06
Kasvav sirp14% valgustatud
Kuutõus 12:37 · Kuuloojang 17:09
Kuutõus 12:37 · Kuuloojang 17:09
Graafik
Tabel
N, 12. november 2026
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilves | 2 °C | 25% | 82% | 89% | 752 mm Hg | S 183° 3.11 (8.89) m/s | 0 |
| 01:00 | Osaliselt pilves | 2 °C | 22% | 56% | 94% | 752 mm Hg | S 177° 3 (8.31) m/s | 0 |
| 02:00 | Osaliselt pilves | 1 °C | 23% | 52% | 98% | 752 mm Hg | S 182° 3.69 (8.61) m/s | 0 |
| 03:00 | Udu | 1 °C | 42% | 100% | 97% | 751 mm Hg | SSE 165° 3 (8.89) m/s | 0 |
| 04:00 | Udu | 0 °C | 45% (0.02 mm/h) | 100% | 98% | 751 mm Hg | SSE 162° 2.81 (8.72) m/s | 0 |
| 05:00 | Nõrk jäätuv vihm | 1 °C | 33% (0.01 mm/h) | 94% | 97% | 751 mm Hg | S 175° 3.61 (9) m/s | 0 |
| 06:00 | Udu | 2 °C | 43% | 100% | 98% | 750 mm Hg | SSE 155° 3.19 (9.03) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 3 °C | 34% | 100% | 97% | 749 mm Hg | SSE 165° 3.5 (9.53) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 2 °C | 33% | 98% | 96% | 750 mm Hg | S 171° 4 (10.11) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 3 °C | 32% | 100% | 93% | 749 mm Hg | S 178° 3.81 (9.61) m/s | 0 |
| 10:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 3 °C | 35% (0.04 mm/h) | 100% | 91% | 749 mm Hg | S 175° 4.11 (9.31) m/s | 0.1 |
| 11:00 | Pilvine | 3 °C | 27% | 93% | 87% | 749 mm Hg | S 169° 4.5 (10.42) m/s | 0.2 |
| 12:00 | Päikesepaisteline | 4 °C | 9% | 9% | 78% | 749 mm Hg | S 171° 4.5 (11.31) m/s | 0.3 |
| 13:00 | Päikesepaisteline | 4 °C | 9% | 15% | 75% | 748 mm Hg | SSE 165° 4.39 (11.22) m/s | 0.4 |
| 14:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 4 °C | 23% (0.06 mm/h) | 62% | 84% | 747 mm Hg | SSE 161° 5 (11.22) m/s | 0.3 |
| 15:00 | Pilvine | 4 °C | 21% | 100% | 75% | 746 mm Hg | SSE 153° 5.11 (11.72) m/s | 1 |
| 16:00 | Pilvine | 3 °C | 23% | 100% | 78% | 746 mm Hg | SSE 147° 5.31 (12.61) m/s | 1 |
| 17:00 | Tugev lumesadu | 2 °C | 67% (0.46 mm/h) | 100% | 92% | 745 mm Hg | SSE 154° 5.31 (13.22) m/s | 0 |
| 18:00 | Nõrk lörts | 3 °C | 62% (0.61 mm/h) | 100% | 86% | 744 mm Hg | SSE 152° 5.61 (13) m/s | 0 |
| 19:00 | Nõrk lörts | 2 °C | 82% (1.92 mm/h) | 100% | 96% | 744 mm Hg | SSE 160° 5.11 (13.31) m/s | 0 |
| 20:00 | Nõrk lörts | 2 °C | 52% (0.22 mm/h) | 100% | 98% | 743 mm Hg | S 178° 4.81 (13.83) m/s | 0 |
| 21:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 3 °C | 41% (0.07 mm/h) | 100% | 96% | 743 mm Hg | SSE 168° 5.11 (12.72) m/s | 0 |
| 22:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 3 °C | 42% (0.08 mm/h) | 100% | 96% | 743 mm Hg | S 175° 4.89 (10.89) m/s | 0 |
| 23:00 | Nõrk uduvihm | 3 °C | 49% (0.17 mm/h) | 81% | 97% | 743 mm Hg | SSW 200° 4.61 (8.89) m/s | 0 |
N, 12. november 2026
Lode kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.