Ilmaprognoos Lode 11. nov 2026
Ilmaprognoos — Lode, kolmapäev, 11. nov 2026: pilvine, temperatuur -2 °C kuni 3 °C.
Sademete tõenäosus 30%. Tuul kuni 3.69 m/s (iilid 9.11 m/s). Õhuniiskus 70–94%, õhurõhk 752–759 mm Hg, UV-indeks kuni 0.1.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:56
Päikeseloojang 16:08
Päikeseloojang 16:08
Kasvav sirp7% valgustatud
Kuutõus 11:37 · Kuuloojang 16:14
Kuutõus 11:37 · Kuuloojang 16:14
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilvine | 0 °C | 23% | 95% | 80% | 758 mm Hg | SSE 163° 1.81 (4.83) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilvine | 0 °C | 24% | 95% | 82% | 758 mm Hg | S 169° 1.81 (4.42) m/s | 0 |
| 02:00 | Osaliselt pilves | -2 °C | 19% | 40% | 91% | 759 mm Hg | S 171° 1.89 (3.47) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 0 °C | 27% | 100% | 84% | 758 mm Hg | S 177° 1.69 (3.81) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 0 °C | 26% | 100% | 83% | 757 mm Hg | S 172° 1.81 (4.19) m/s | 0 |
| 05:00 | Osaliselt pilves | -2 °C | 19% | 41% | 92% | 758 mm Hg | S 173° 2.11 (4.11) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | -1 °C | 28% | 100% | 86% | 756 mm Hg | S 176° 1.89 (4.72) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | -1 °C | 28% | 98% | 87% | 756 mm Hg | S 178° 1.89 (4.92) m/s | 0 |
| 08:00 | Osaliselt pilves | -2 °C | 23% | 61% | 92% | 757 mm Hg | S 175° 2.39 (5) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 0 °C | 23% | 89% | 82% | 755 mm Hg | S 182° 1.89 (5.42) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilves | 1 °C | 17% | 73% | 76% | 755 mm Hg | S 186° 2.19 (4.81) m/s | 0.1 |
| 11:00 | Pilves | 1 °C | 22% | 81% | 84% | 756 mm Hg | SSW 194° 2.89 (6) m/s | 0.1 |
| 12:00 | Pilvine | 3 °C | 19% | 99% | 70% | 755 mm Hg | S 190° 2.61 (4.61) m/s | 0.1 |
| 13:00 | Pilvine | 3 °C | 18% | 95% | 70% | 755 mm Hg | S 191° 2.61 (4.61) m/s | 0.1 |
| 14:00 | Pilvine | 3 °C | 21% | 97% | 75% | 755 mm Hg | SSW 194° 3.19 (6.92) m/s | 0.1 |
| 15:00 | Pilvine | 3 °C | 21% | 100% | 73% | 754 mm Hg | S 190° 2.31 (5.72) m/s | 0.1 |
| 16:00 | Pilvine | 2 °C | 23% | 100% | 78% | 754 mm Hg | S 180° 2.19 (5.64) m/s | 0 |
| 17:00 | Pilves | 1 °C | 24% | 85% | 86% | 755 mm Hg | S 181° 3.31 (6.92) m/s | 0 |
| 18:00 | Pilvine | 2 °C | 25% | 100% | 82% | 753 mm Hg | S 175° 2.61 (7.5) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilves | 1 °C | 24% | 83% | 86% | 753 mm Hg | S 175° 2.61 (7.31) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilves | 1 °C | 24% | 66% | 93% | 754 mm Hg | S 186° 3.61 (8.11) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 1 °C | 29% | 100% | 88% | 752 mm Hg | S 177° 3 (8.31) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 2 °C | 30% | 100% | 89% | 752 mm Hg | S 181° 3 (8.81) m/s | 0 |
| 23:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 1 °C | 24% (0.01 mm/h) | 62% | 94% | 753 mm Hg | S 187° 3.69 (9.11) m/s | 0 |
Lode kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.