Ilmaprognoos Bauska 17. okt 2026
Ilmaprognoos Bauska laupäev 17. okt 2026: päikesepaisteline, temperatuur 5 °C kuni 13 °C.
Sademete tõenäosus 23%. Tuul kuni 2.81 m/s (iilid 6.39 m/s). Õhuniiskus 53–92%, õhurõhk 767–768 mm Hg, UV-indeks kuni 1.2.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:59
Päikeseloojang 18:17
Päikeseloojang 18:17
Esimene veerand47% valgustatud
Kuutõus 16:01 · Kuuloojang 22:04
Kuutõus 16:01 · Kuuloojang 22:04
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Osaliselt pilves | 7 °C | 21% | 56% | 92% | 768 mm Hg | S 178° 2.69 (4.19) m/s | 0 |
| 01:00 | Selge | 7 °C | 16% | 19% | 92% | 768 mm Hg | S 176° 2.69 (4.19) m/s | 0 |
| 02:00 | Selge | 7 °C | 15% | 5% | 92% | 768 mm Hg | S 172° 2.81 (4.5) m/s | 0 |
| 03:00 | Selge | 6 °C | 15% | 5% | 92% | 768 mm Hg | S 171° 2.69 (5.11) m/s | 0 |
| 04:00 | Selge | 6 °C | 14% | 5% | 90% | 767 mm Hg | S 173° 2.61 (4.11) m/s | 0 |
| 05:00 | Selge | 6 °C | 14% | 5% | 90% | 767 mm Hg | S 173° 2.61 (3.42) m/s | 0 |
| 06:00 | Selge | 5 °C | 14% | 5% | 90% | 767 mm Hg | S 173° 2.5 (3.25) m/s | 0 |
| 07:00 | Selge | 5 °C | 14% | 6% | 89% | 767 mm Hg | S 169° 2.39 (3.03) m/s | 0 |
| 08:00 | Päikesepaisteline | 5 °C | 13% | 6% | 89% | 767 mm Hg | S 170° 2.39 (6.39) m/s | 0 |
| 09:00 | Päikesepaisteline | 6 °C | 12% | 5% | 85% | 767 mm Hg | SSE 166° 2.19 (3.42) m/s | 0 |
| 10:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 8% | 5% | 76% | 767 mm Hg | SSE 164° 2.19 (3.42) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Päikesepaisteline | 9 °C | 6% | 5% | 68% | 767 mm Hg | SSE 163° 2.5 (3.53) m/s | 0.6 |
| 12:00 | Päikesepaisteline | 11 °C | 4% | 5% | 62% | 767 mm Hg | SSE 163° 2.61 (3.42) m/s | 1 |
| 13:00 | Päikesepaisteline | 12 °C | 4% | 9% | 57% | 767 mm Hg | SSE 162° 2.31 (3) m/s | 1.2 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 13 °C | 4% | 26% | 54% | 767 mm Hg | SSE 164° 2.11 (2.53) m/s | 1.1 |
| 15:00 | Pilves | 13 °C | 9% | 77% | 53% | 767 mm Hg | SSE 163° 1.61 (1.75) m/s | 0.9 |
| 16:00 | Pilves | 13 °C | 10% | 84% | 54% | 767 mm Hg | SSE 147° 1.19 (1.22) m/s | 0.5 |
| 17:00 | Pilvine | 12 °C | 14% | 91% | 62% | 767 mm Hg | SE 126° 1.19 (6.19) m/s | 0.2 |
| 18:00 | Pilvine | 10 °C | 18% | 100% | 68% | 767 mm Hg | ESE 104° 1 (1) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 9 °C | 19% | 100% | 70% | 767 mm Hg | E 84° 1.11 (1.11) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilves | 8 °C | 17% | 84% | 73% | 767 mm Hg | ENE 75° 1.31 (4.31) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilves | 8 °C | 15% | 66% | 75% | 767 mm Hg | ENE 66° 1.19 (1.19) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 7 °C | 23% | 100% | 77% | 768 mm Hg | NNE 31° 1.39 (1.39) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 7 °C | 23% | 100% | 78% | 768 mm Hg | NE 40° 1.61 (1.61) m/s | 0 |
Bauska kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.