Ilmaprognoos Balvu stacija 18. okt 2026
Ilmaprognoos Balvu stacija pühapäev 18. okt 2026: pilvine, temperatuur 3 °C kuni 10 °C.
Sademete tõenäosus 31%. Tuul kuni 4.19 m/s (iilid 10.31 m/s). Õhuniiskus 71–95%, õhurõhk 768–776 mm Hg, UV-indeks kuni 1.1.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:51
Päikeseloojang 18:01
Päikeseloojang 18:01
Esimene veerand58% valgustatud
Kuutõus 16:13 · Kuuloojang 23:07
Kuutõus 16:13 · Kuuloojang 23:07
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilvine | 6 °C | 24% | 100% | 81% | 768 mm Hg | N 6° 1.39 (1.39) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilvine | 6 °C | 26% | 100% | 82% | 768 mm Hg | N 10° 1.5 (1.5) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | 6 °C | 26% | 100% | 83% | 768 mm Hg | N 1° 1.69 (1.69) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 6 °C | 26% | 98% | 84% | 769 mm Hg | N 355° 1.89 (3.19) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 6 °C | 27% | 99% | 85% | 769 mm Hg | N 3° 2 (2.81) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 6 °C | 27% | 100% | 86% | 769 mm Hg | N 355° 2 (3.83) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 6 °C | 27% | 100% | 86% | 770 mm Hg | N 355° 2.11 (4.89) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 6 °C | 28% | 98% | 88% | 770 mm Hg | N 353° 2.31 (6.89) m/s | 0 |
| 08:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 21% | 54% | 92% | 770 mm Hg | N 354° 2.19 (7.92) m/s | 0 |
| 09:00 | Vine | 6 °C | 22% | 26% | 95% | 770 mm Hg | N 355° 2.5 (9.22) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilvine | 8 °C | 31% | 100% | 91% | 771 mm Hg | N 5° 3.61 (10.11) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Pilvine | 9 °C | 29% | 100% | 88% | 771 mm Hg | N 9° 3.61 (8.42) m/s | 0.7 |
| 12:00 | Pilvine | 9 °C | 30% | 100% | 90% | 772 mm Hg | NNE 12° 3.61 (8.61) m/s | 0.9 |
| 13:00 | Pilvine | 9 °C | 30% | 100% | 90% | 772 mm Hg | NNE 21° 3.61 (9) m/s | 1.1 |
| 14:00 | Pilvine | 9 °C | 27% | 100% | 84% | 773 mm Hg | NNE 24° 3.81 (8.72) m/s | 1.1 |
| 15:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 10 °C | 23% (0.01 mm/h) | 94% | 78% | 773 mm Hg | NNE 20° 3.5 (7.42) m/s | 0.8 |
| 16:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 10 °C | 16% (0.01 mm/h) | 77% | 72% | 773 mm Hg | NNE 20° 4.19 (6.92) m/s | 0.5 |
| 17:00 | Pilves | 9 °C | 14% | 71% | 71% | 773 mm Hg | NNE 17° 3.81 (7.42) m/s | 0.2 |
| 18:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 9% | 23% | 74% | 774 mm Hg | NNE 12° 3.61 (8.61) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 6 °C | 20% | 94% | 75% | 775 mm Hg | NNE 13° 3.31 (10.31) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 5 °C | 20% | 88% | 77% | 775 mm Hg | NNE 12° 2.69 (8.83) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilves | 4 °C | 21% | 82% | 81% | 776 mm Hg | N 7° 2.39 (8) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 3 °C | 23% | 89% | 83% | 776 mm Hg | N 11° 2.19 (7.39) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 3 °C | 26% | 100% | 83% | 776 mm Hg | NNE 16° 2.31 (7.5) m/s | 0 |
Balvu stacija kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.