Ilmaprognoos Balvu stacija 17. okt 2026
Ilmaprognoos Balvu stacija laupäev 17. okt 2026: vine, temperatuur 4 °C kuni 12 °C.
Sademete tõenäosus 38%. Tuul kuni 2.11 m/s (iilid 4.89 m/s). Õhuniiskus 53–95%, õhurõhk 767–769 mm Hg, UV-indeks kuni 1.2.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:49
Päikeseloojang 18:03
Päikeseloojang 18:03
Esimene veerand47% valgustatud
Kuutõus 15:56 · Kuuloojang 21:45
Kuutõus 15:56 · Kuuloojang 21:45
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vine | 6 °C | 19% | 5% | 94% | 769 mm Hg | S 191° 1.81 (1.81) m/s | 0 |
| 01:00 | Vine | 5 °C | 20% | 5% | 94% | 769 mm Hg | S 184° 1.89 (2.5) m/s | 0 |
| 02:00 | Vine | 5 °C | 20% | 4% | 95% | 769 mm Hg | S 177° 2.11 (3.72) m/s | 0 |
| 03:00 | Vine | 5 °C | 20% | 5% | 95% | 768 mm Hg | S 179° 2.11 (4.03) m/s | 0 |
| 04:00 | Vine | 5 °C | 20% | 5% | 95% | 768 mm Hg | S 186° 1.89 (2.92) m/s | 0 |
| 05:00 | Vine | 4 °C | 24% | 38% | 95% | 768 mm Hg | S 190° 1.81 (1.81) m/s | 0 |
| 06:00 | Vine | 4 °C | 38% | 98% | 94% | 768 mm Hg | S 181° 1.89 (4.89) m/s | 0 |
| 07:00 | Vine | 4 °C | 38% | 100% | 94% | 768 mm Hg | S 181° 1.81 (4.81) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilves | 4 °C | 26% | 74% | 93% | 768 mm Hg | S 185° 1.5 (1.5) m/s | 0 |
| 09:00 | Päikesepaisteline | 5 °C | 13% | 11% | 88% | 767 mm Hg | S 175° 1.61 (2.11) m/s | 0 |
| 10:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 9% | 5% | 78% | 768 mm Hg | S 170° 1.5 (2.42) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Päikesepaisteline | 9 °C | 6% | 5% | 69% | 767 mm Hg | S 169° 1.5 (2.22) m/s | 0.6 |
| 12:00 | Päikesepaisteline | 10 °C | 4% | 5% | 62% | 767 mm Hg | S 170° 1.61 (2.33) m/s | 1 |
| 13:00 | Päikesepaisteline | 11 °C | 4% | 15% | 57% | 767 mm Hg | S 171° 1.61 (2.11) m/s | 1.2 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 12 °C | 7% | 57% | 54% | 767 mm Hg | S 169° 1.5 (1.92) m/s | 1.1 |
| 15:00 | Pilves | 12 °C | 10% | 84% | 53% | 767 mm Hg | S 178° 1 (1.25) m/s | 0.8 |
| 16:00 | Pilvine | 12 °C | 14% | 98% | 59% | 767 mm Hg | SSE 163° 0.39 (0.5) m/s | 0.5 |
| 17:00 | Pilvine | 10 °C | 17% | 100% | 66% | 767 mm Hg | SE 128° 0.81 (0.83) m/s | 0.2 |
| 18:00 | Pilvine | 9 °C | 19% | 100% | 70% | 767 mm Hg | ESE 102° 0.61 (0.61) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 8 °C | 19% | 100% | 71% | 767 mm Hg | ENE 71° 0.69 (0.69) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 8 °C | 19% | 90% | 74% | 767 mm Hg | ENE 72° 0.81 (0.81) m/s | 0 |
| 21:00 | Osaliselt pilves | 7 °C | 13% | 57% | 76% | 767 mm Hg | ENE 60° 0.81 (0.81) m/s | 0 |
| 22:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 13% | 48% | 78% | 768 mm Hg | NE 36° 0.81 (0.81) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 6 °C | 24% | 100% | 80% | 768 mm Hg | N 8° 1.31 (1.31) m/s | 0 |
Balvu stacija kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.