Orų prognozė Talsi 2026-10-17
Orų prognozė Talsi šeštadienis 2026-10-17: apsiniaukę, temperatūra nuo 7 °C iki 14 °C.
Kritulių tikimybė 28%. Vėjas iki 3.31 m/s (gūsiai 10.39 m/s). Oro drėgmė 57–87%, atmosferos slėgis 766–768 mm Hg, UV indeksas iki 1.
5 dienų glaustai — spustelėkite dieną, kad ją atidarytumėte
Saulėtekis 08:07
Saulėlydis 18:21
Saulėlydis 18:21
Pirmasis ketvirtis47% apšvietimo
Mėnulio patekėjimas 16:16 · Mėnulio nusileidimas 22:03
Mėnulio patekėjimas 16:16 · Mėnulio nusileidimas 22:03
Diagrama
Lentelė
| Laikas | Orai | Temperatūra | Lietaus tikimybė | Debesuotumas | Drėgmė | Slėgis | Vėjas | UV indeksas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Apsiniaukę | 8 °C | 26% | 100% | 84% | 767 mm Hg | P 185° 3.31 (10) m/s | 0 |
| 01:00 | Apsiniaukę | 9 °C | 26% | 100% | 83% | 767 mm Hg | P 190° 3.19 (10.39) m/s | 0 |
| 02:00 | Apsiniaukę | 8 °C | 27% | 99% | 85% | 767 mm Hg | PPV 192° 2.81 (10) m/s | 0 |
| 03:00 | Debesuota | 8 °C | 23% | 78% | 87% | 767 mm Hg | P 188° 2.69 (9.53) m/s | 0 |
| 04:00 | Apsiniaukę | 7 °C | 28% | 99% | 87% | 767 mm Hg | P 187° 2.69 (8.92) m/s | 0 |
| 05:00 | Debesuota | 7 °C | 23% | 78% | 86% | 766 mm Hg | P 184° 2.69 (8.5) m/s | 0 |
| 06:00 | Apsiniaukę | 7 °C | 28% | 100% | 87% | 766 mm Hg | P 183° 2.69 (8.03) m/s | 0 |
| 07:00 | Apsiniaukę | 7 °C | 28% | 100% | 87% | 766 mm Hg | P 184° 2.61 (7.92) m/s | 0 |
| 08:00 | Apsiniaukę | 7 °C | 28% | 98% | 87% | 766 mm Hg | P 183° 2.61 (7.81) m/s | 0 |
| 09:00 | Debesuota | 7 °C | 24% | 84% | 85% | 766 mm Hg | P 186° 2.39 (7.42) m/s | 0 |
| 10:00 | Apsiniaukę | 9 °C | 21% | 88% | 79% | 766 mm Hg | P 188° 2.31 (6.83) m/s | 0.2 |
| 11:00 | Apsiniaukę | 10 °C | 19% | 98% | 71% | 766 mm Hg | PPV 195° 2.61 (5.22) m/s | 0.5 |
| 12:00 | Apsiniaukę | 12 °C | 16% | 100% | 64% | 766 mm Hg | PPV 197° 2.5 (4.42) m/s | 0.8 |
| 13:00 | Apsiniaukę | 13 °C | 15% | 100% | 61% | 767 mm Hg | PPV 201° 2.19 (3.5) m/s | 1 |
| 14:00 | Apsiniaukę | 13 °C | 14% | 100% | 58% | 766 mm Hg | PPV 198° 2 (2.92) m/s | 1 |
| 15:00 | Apsiniaukę | 14 °C | 13% | 98% | 57% | 766 mm Hg | PPV 202° 1.61 (2.25) m/s | 0.8 |
| 16:00 | Apsiniaukę | 13 °C | 14% | 98% | 59% | 766 mm Hg | PPV 204° 1.39 (1.92) m/s | 0.5 |
| 17:00 | Apsiniaukę | 12 °C | 16% | 97% | 66% | 766 mm Hg | PPV 210° 0.81 (0.92) m/s | 0.2 |
| 18:00 | Apsiniaukę | 11 °C | 20% | 100% | 73% | 767 mm Hg | PPV 211° 0.39 (0.42) m/s | 0 |
| 19:00 | Apsiniaukę | 10 °C | 21% | 98% | 76% | 767 mm Hg | ŠV 318° 0.19 (0.19) m/s | 0 |
| 20:00 | Apsiniaukę | 10 °C | 21% | 95% | 77% | 767 mm Hg | Š 9° 0.69 (0.69) m/s | 0 |
| 21:00 | Apsiniaukę | 9 °C | 23% | 100% | 79% | 767 mm Hg | Š 359° 1.11 (5.11) m/s | 0 |
| 22:00 | Apsiniaukę | 9 °C | 24% | 99% | 80% | 768 mm Hg | Š 3° 1.39 (1.39) m/s | 0 |
| 23:00 | Apsiniaukę | 9 °C | 26% | 98% | 84% | 768 mm Hg | Š 2° 1.5 (1.5) m/s | 0 |
Talsi žemėlapyje
Duomenų šaltiniai ir metodologija
Mūsų orų prognozės yra paremtos profesionaliu orų duomenų tiekėju, kuris apibendrina duomenis iš nacionalinių meteorologijos tarnybų, palydovinių stebėjimų, radarų tinklų ir daugiau nei 80 000 meteorologinių stočių visame pasaulyje. Prognozių duomenys atnaujinami kelis kartus per dieną. Neapdorotus duomenis paverčiame aiškiomis santraukomis – vėjo greitis m/s, slėgis mm Hg – kad galėtumėte planuoti savo dieną su pasitikėjimu.