Ilmaprognoos Valmiera 17. okt 2026
Ilmaprognoos Valmiera laupäev 17. okt 2026: pilvine, temperatuur 5 °C kuni 13 °C.
Sademete tõenäosus 33%. Tuul kuni 2.39 m/s (iilid 7.42 m/s). Õhuniiskus 53–94%, õhurõhk 767–768 mm Hg, UV-indeks kuni 1.1.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:57
Päikeseloojang 18:10
Päikeseloojang 18:10
Esimene veerand47% valgustatud
Kuutõus 16:08 · Kuuloojang 21:48
Kuutõus 16:08 · Kuuloojang 21:48
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vine | 6 °C | 27% | 55% | 94% | 768 mm Hg | S 175° 2.31 (6.39) m/s | 0 |
| 01:00 | Vine | 6 °C | 33% | 80% | 94% | 768 mm Hg | S 179° 2.31 (6.89) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilves | 6 °C | 25% | 70% | 93% | 768 mm Hg | S 177° 2.19 (6.72) m/s | 0 |
| 03:00 | Selge | 5 °C | 15% | 5% | 94% | 768 mm Hg | S 178° 2.39 (7.33) m/s | 0 |
| 04:00 | Vine | 5 °C | 19% | 5% | 94% | 768 mm Hg | S 177° 2.31 (7.42) m/s | 0 |
| 05:00 | Vine | 5 °C | 21% | 21% | 94% | 767 mm Hg | S 180° 2.19 (5.72) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilves | 5 °C | 28% | 83% | 94% | 767 mm Hg | S 178° 2.19 (4.53) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 5 °C | 30% | 97% | 92% | 767 mm Hg | S 177° 2.19 (4.92) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 5 °C | 31% | 100% | 91% | 767 mm Hg | S 175° 2.11 (4.61) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 5 °C | 27% | 97% | 87% | 767 mm Hg | S 174° 1.89 (4.72) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilves | 8 °C | 15% | 64% | 77% | 767 mm Hg | S 180° 1.81 (3.92) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Osaliselt pilves | 10 °C | 8% | 32% | 67% | 767 mm Hg | S 181° 2.11 (3.64) m/s | 0.6 |
| 12:00 | Päikesepaisteline | 11 °C | 5% | 16% | 61% | 767 mm Hg | S 184° 1.89 (3.03) m/s | 0.9 |
| 13:00 | Päikesepaisteline | 12 °C | 3% | 6% | 56% | 767 mm Hg | S 187° 1.69 (2.5) m/s | 1.1 |
| 14:00 | Päikesepaisteline | 13 °C | 3% | 6% | 54% | 767 mm Hg | SSW 195° 1.5 (1.92) m/s | 1 |
| 15:00 | Päikesepaisteline | 13 °C | 3% | 6% | 53% | 767 mm Hg | SSW 195° 1.19 (1.64) m/s | 0.7 |
| 16:00 | Osaliselt pilves | 13 °C | 4% | 26% | 56% | 767 mm Hg | SSW 196° 0.89 (1.11) m/s | 0.4 |
| 17:00 | Pilvine | 11 °C | 15% | 90% | 65% | 767 mm Hg | SW 232° 0.5 (0.53) m/s | 0.2 |
| 18:00 | Pilvine | 9 °C | 19% | 100% | 72% | 767 mm Hg | WNW 300° 0.19 (3.19) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 8 °C | 21% | 100% | 75% | 767 mm Hg | ENE 64° 0.19 (0.31) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 8 °C | 19% | 88% | 76% | 767 mm Hg | ENE 72° 0.5 (0.61) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 8 °C | 22% | 98% | 78% | 768 mm Hg | NE 39° 0.81 (0.89) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 7 °C | 22% | 91% | 80% | 768 mm Hg | NE 42° 1 (1) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 7 °C | 22% | 92% | 80% | 768 mm Hg | NE 50° 1.11 (1.11) m/s | 0 |
Valmiera kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.