Ilmaprognoos Valle 17. okt 2026
Ilmaprognoos Valle laupäev 17. okt 2026: pilvine, temperatuur 4 °C kuni 13 °C.
Sademete tõenäosus 30%. Tuul kuni 1.89 m/s (iilid 6.31 m/s). Õhuniiskus 51–90%, õhurõhk 767–770 mm Hg, UV-indeks kuni 0.7.
Ilmahoiatused
Dzeltenais vēja brīdinājums
14.10.2026. no rīta dienvidu, dienvidrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 15-18 m/s. Viļņu augstums 1.0-2.0 m.
Dzeltenais vēja brīdinājums
13-14.10.2026. nakts vidū dienvidu, dienvidrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 15-20 m/s, 14.10. priekšpusdienā vējš pakāpeniski iegriezīsies no rietumiem, ziemeļrietumiem. Viļņu augstums 1.5-2.5 m.
Dzeltenais vēja brīdinājums
13-14.10.2026. no rīta dienvidu, dienvidrietumu vējš saglabāsies brāzmās līdz 15-20 m/s, 14.10. priekšpusdienā vējš pakāpeniski iegriezīsies no rietumiem, ziemeļrietumiem. Viļņu augstums 1.5-2.5 m.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:57
Päikeseloojang 18:14
Päikeseloojang 18:14
Esimene veerand47% valgustatud
Kuutõus 16:00 · Kuuloojang 22:01
Kuutõus 16:00 · Kuuloojang 22:01
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 20% | 59% | 89% | 770 mm Hg | SSE 154° 1.81 (1.81) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilves | 5 °C | 22% | 64% | 90% | 770 mm Hg | SSE 155° 1.69 (4.69) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilves | 5 °C | 23% | 69% | 90% | 769 mm Hg | SSE 151° 1.5 (1.61) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 5 °C | 29% | 96% | 90% | 769 mm Hg | SSE 150° 1.69 (1.72) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 5 °C | 30% | 99% | 90% | 769 mm Hg | SSE 148° 1.69 (1.72) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 5 °C | 29% | 99% | 89% | 769 mm Hg | SE 143° 1.39 (1.42) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilves | 4 °C | 22% | 68% | 89% | 768 mm Hg | SE 124° 1.31 (5.31) m/s | 0 |
| 07:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 19% | 51% | 89% | 769 mm Hg | ESE 113° 1.19 (1.22) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 4 °C | 27% | 90% | 88% | 768 mm Hg | E 98° 1.31 (6.31) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilves | 5 °C | 20% | 74% | 83% | 768 mm Hg | E 101° 1.39 (1.42) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilves | 7 °C | 16% | 77% | 74% | 768 mm Hg | ESE 104° 1.19 (1.92) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Pilvine | 9 °C | 15% | 88% | 65% | 768 mm Hg | ESE 102° 1.31 (2) m/s | 0.5 |
| 12:00 | Pilvine | 11 °C | 13% | 93% | 59% | 768 mm Hg | E 95° 1.39 (2.11) m/s | 0.6 |
| 13:00 | Pilvine | 12 °C | 13% | 98% | 54% | 767 mm Hg | ESE 103° 1.5 (2.19) m/s | 0.4 |
| 14:00 | Pilvine | 12 °C | 12% | 100% | 52% | 767 mm Hg | E 88° 1.31 (1.83) m/s | 0.6 |
| 15:00 | Pilvine | 13 °C | 12% | 99% | 51% | 767 mm Hg | NE 43° 1.19 (1.86) m/s | 0.7 |
| 16:00 | Pilves | 13 °C | 11% | 80% | 57% | 767 mm Hg | NNE 31° 1.31 (2.64) m/s | 0.4 |
| 17:00 | Pilvine | 11 °C | 15% | 99% | 63% | 767 mm Hg | NNE 21° 1.61 (1.61) m/s | 0.1 |
| 18:00 | Pilvine | 10 °C | 17% | 100% | 67% | 767 mm Hg | NNE 31° 1.81 (5.81) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 9 °C | 18% | 100% | 69% | 767 mm Hg | NE 42° 1.89 (1.94) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 9 °C | 19% | 100% | 71% | 767 mm Hg | NE 43° 1.89 (1.89) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 9 °C | 19% | 100% | 71% | 767 mm Hg | NE 44° 1.81 (1.83) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 9 °C | 19% | 100% | 70% | 767 mm Hg | NE 38° 1.89 (2.61) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 9 °C | 19% | 100% | 70% | 768 mm Hg | NE 35° 1.89 (3.11) m/s | 0 |
Valle kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.