Ilmaprognoos Ozolnieki 7. nov 2026
Ilmaprognoos — Ozolnieki, homme, 7. nov 2026: pilvine, temperatuur 2 °C kuni 8 °C.
Sademete tõenäosus 32%. Tuul kuni 4.81 m/s (iilid 10.17 m/s). Õhuniiskus 63–93%, õhurõhk 768–772 mm Hg, UV-indeks kuni 0.6.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:47
Päikeseloojang 16:29
Päikeseloojang 16:29
Noorkuu2% valgustatud
Kuutõus 05:30 · Kuuloojang 15:15
Kuutõus 05:30 · Kuuloojang 15:15
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Selge | 2 °C | 10% | 5% | 80% | 772 mm Hg | WNW 283° 1.31 (4.31) m/s | 0 |
| 01:00 | Selge | 2 °C | 11% | 5% | 83% | 772 mm Hg | W 276° 1.69 (5.69) m/s | 0 |
| 02:00 | Osaliselt pilves | 2 °C | 17% | 42% | 88% | 771 mm Hg | W 279° 2.31 (3.44) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 2 °C | 31% | 100% | 91% | 772 mm Hg | W 276° 2.11 (3.89) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 2 °C | 31% | 100% | 91% | 771 mm Hg | W 266° 2.19 (4.89) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 3 °C | 27% | 100% | 86% | 771 mm Hg | W 264° 2.61 (5.5) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 2 °C | 31% | 100% | 92% | 770 mm Hg | WSW 255° 2.19 (6.81) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 2 °C | 32% | 100% | 93% | 770 mm Hg | WSW 256° 2.31 (7.81) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 4 °C | 27% | 100% | 85% | 770 mm Hg | W 264° 3.11 (7.17) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 3 °C | 29% | 100% | 89% | 770 mm Hg | WSW 255° 2.69 (9.61) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilvine | 4 °C | 26% | 100% | 82% | 770 mm Hg | WSW 256° 2.89 (9.81) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Pilves | 7 °C | 13% | 63% | 71% | 770 mm Hg | W 267° 3.69 (9) m/s | 0.5 |
| 12:00 | Pilvine | 7 °C | 19% | 100% | 71% | 770 mm Hg | W 265° 3.5 (9.31) m/s | 0.6 |
| 13:00 | Pilvine | 7 °C | 16% | 89% | 69% | 769 mm Hg | W 268° 3.81 (8.92) m/s | 0.6 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 8 °C | 7% | 42% | 63% | 769 mm Hg | W 280° 4.81 (10.17) m/s | 0.5 |
| 15:00 | Päikesepaisteline | 7 °C | 6% | 5% | 67% | 768 mm Hg | W 276° 3.81 (8.5) m/s | 0.3 |
| 16:00 | Päikesepaisteline | 6 °C | 6% | 5% | 70% | 768 mm Hg | W 280° 3.5 (8.61) m/s | 0 |
| 17:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 13% | 58% | 73% | 768 mm Hg | W 281° 3.39 (8) m/s | 0 |
| 18:00 | Pilvine | 5 °C | 24% | 100% | 80% | 768 mm Hg | W 270° 3.11 (9.69) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilves | 6 °C | 20% | 82% | 79% | 768 mm Hg | W 271° 3.39 (9.61) m/s | 0 |
| 20:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 17% | 62% | 80% | 768 mm Hg | WNW 287° 3.39 (8.08) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 4 °C | 29% | 89% | 92% | 768 mm Hg | W 276° 2.61 (9) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 5 °C | 27% | 100% | 86% | 768 mm Hg | W 279° 2.89 (8.89) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 6 °C | 24% | 100% | 80% | 769 mm Hg | W 281° 3.31 (7.31) m/s | 0 |
Ozolnieki kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.