Ilmaprognoos Cēsis 18. okt 2026
Ilmaprognoos Cēsis pühapäev 18. okt 2026: pilvine, temperatuur 4 °C kuni 10 °C.
Sademete tõenäosus 43%. Tuul kuni 4.61 m/s (iilid 10.61 m/s). Õhuniiskus 55–98%, õhurõhk 769–777 mm Hg, UV-indeks kuni 1.2.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:59
Päikeseloojang 18:08
Päikeseloojang 18:08
Esimene veerand58% valgustatud
Kuutõus 16:22 · Kuuloojang 23:14
Kuutõus 16:22 · Kuuloojang 23:14
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilvine | 7 °C | 26% | 100% | 84% | 769 mm Hg | NNE 14° 1.31 (1.31) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilvine | 7 °C | 27% | 100% | 85% | 769 mm Hg | NNE 19° 1.5 (1.5) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | 7 °C | 28% | 100% | 87% | 769 mm Hg | NNE 23° 1.61 (4.61) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilves | 7 °C | 25% | 85% | 88% | 770 mm Hg | NNE 15° 1.81 (2.81) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 6 °C | 31% | 97% | 92% | 770 mm Hg | NNE 12° 1.89 (3.89) m/s | 0 |
| 05:00 | Vine | 6 °C | 39% | 100% | 96% | 770 mm Hg | NNE 17° 1.81 (6.5) m/s | 0 |
| 06:00 | Udu | 7 °C | 43% | 100% | 98% | 770 mm Hg | NNE 14° 2.11 (8.81) m/s | 0 |
| 07:00 | Vine | 8 °C | 39% | 100% | 96% | 770 mm Hg | NNE 15° 3.39 (9) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 9 °C | 30% | 100% | 90% | 771 mm Hg | NNE 24° 4 (10.11) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 9 °C | 27% | 96% | 87% | 772 mm Hg | NNE 26° 3.89 (10.61) m/s | 0 |
| 10:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 9 °C | 27% (0.01 mm/h) | 96% | 86% | 772 mm Hg | NNE 22° 3.81 (9.5) m/s | 0.3 |
| 11:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 9 °C | 25% (0.01 mm/h) | 99% | 80% | 773 mm Hg | NNE 26° 4.61 (8.5) m/s | 0.6 |
| 12:00 | Pilvine | 9 °C | 24% | 99% | 79% | 773 mm Hg | NNE 25° 4.11 (7.61) m/s | 1 |
| 13:00 | Osaliselt pilves | 9 °C | 13% | 53% | 75% | 773 mm Hg | NNE 24° 3.81 (7.31) m/s | 1.2 |
| 14:00 | Päikesepaisteline | 10 °C | 5% | 24% | 62% | 773 mm Hg | NNE 26° 4.19 (7) m/s | 1 |
| 15:00 | Pilves | 10 °C | 8% | 67% | 56% | 773 mm Hg | NNE 24° 4.31 (6.42) m/s | 0.7 |
| 16:00 | Pilvine | 10 °C | 13% | 99% | 55% | 774 mm Hg | NNE 20° 4.11 (7.39) m/s | 0.3 |
| 17:00 | Pilvine | 9 °C | 13% | 100% | 56% | 774 mm Hg | NNE 22° 3.69 (8) m/s | 0.1 |
| 18:00 | Pilvine | 7 °C | 15% | 100% | 61% | 775 mm Hg | NNE 24° 3 (8.83) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 6 °C | 18% | 100% | 67% | 775 mm Hg | NNE 15° 2.39 (9) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 5 °C | 19% | 100% | 70% | 776 mm Hg | NNE 23° 2.5 (9.92) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 5 °C | 20% | 100% | 71% | 776 mm Hg | NNE 33° 2.89 (10.11) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 5 °C | 21% | 100% | 74% | 776 mm Hg | NE 36° 2.69 (9.92) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 4 °C | 23% | 100% | 78% | 777 mm Hg | NE 39° 2.5 (9.31) m/s | 0 |
Cēsis kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.